Читач радить

Постійна  користувачка  Людмила Гайдук  відвідує нашу бібліотеку багато років. Крім того ще є майстринею різних поробок до усіх свят. Виготовляє власноруч цікаві та красиві іграшки, сувеніри. А ще пані Людмила часто проводить для наших користувачів майстер –класи, хендмейди з виготовлення всього, що сама вміє.

    Також любить почитати у вільну хвилинку щось цікаве. Сьогодні вона радить прочитати книгу Еріх Марія Ремарк «Тріумфальна арка». Еріх Марія Ремарк один з ключових письменників XX століття, видатний представник «втраченого покоління». Пізнавши гіркоту війни, безвихідь життя повоєнних емігрантів і тяжкість звичайної праці, Ремарк не зламався і вміло реалізував увесь набутий досвід у романах. Його персонажі — мужні фронтові офіцери, полонені концтаборів, які не втрачають надію, і знедолені мігранти.

 «Тріумфальна арка» -  роман про кохання, війну та смерть. Роман про чоловіка, який звик до страху, ненависті та безнадії і тепер бажає тільки помсти, і про жінку, яка знає, що таке успіх, але не знає, яким є справжнє кохання, про пристрасть, яка скінчилася трагедією. До книжки також увійшов роман «Чорний обеліск». 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар