Віримо у творчі здібності кожного користувача!
Народилась Олена Марчук 31 жовтня 1972 року в родині Вівчарко Антоніни Володимирівни та Вівчурко Євгена Михайловича у місті Городок Хмельницької області в якому і проживає.
Гуменюк Станіслав Тадеушович

Знайомтесь!
Марчук Олена Євгенівна
Вчитель образотворчого мистецтва
ЗОШ І - ІІ ст. №4 та викладач дитячої художньої школи
м. Городок Хмельницької обл.
Народилась Олена Марчук 31 жовтня 1972 року в родині Вівчарко Антоніни Володимирівни та Вівчурко Євгена Михайловича у місті Городок Хмельницької області в якому і проживає.
Одружена. Має доньку Альону, яка також як і мама, любить малювати та навчається на вчителя образотворчого мистецтва в Хмельницькій гуманітарно – педагогічній академії.
Олена у 1987 році-закінчила Городоцьку дитячу художню школу. Навчалась у викладачів Фурлет Оксани Миколаївни та Фурлет Анатолія Борисовича.
1989 рік – закінчила Городоцьку ЗОШ №4.
1990 рік-закінчила Хмельницьке профтехучилище №13 і здобула професію художник-оформлювач вищого розряду.
З 1990 року протягом 8 років пропрацювала художником Городоцького кінотеатру «Поділля»
1999 рік – закінчила художньо-графічний факультет Південноукраїнського державного педагогічного університету ім..К.Д.Ушинського у місті Одеса та здобула кваліфікацію спеціаліста - «Вчитель образотворчого мистецтва та креслення»
18 років працює вчителем образотворчого мистецтва ЗОШ №4 міста Городка.
15 років працює викладачем Городоцької дитячої художньої школи
6 років веде гурток «Чарівний бісер» у Духовно – просвітницькому центрі «Держава»
в 2013 році Національна спілка майстрів народного мистецтва України міста Києва атестували на народного майстра.
Олена член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.
Персональний блог Олени: http://vchytelhudojnik.blogspot.com
Виставка робіт, з бісера, присвячених урочистому відкриттю обласного фестивалю народного мистецтва, приуроченого 25-й річниці Незалежності України (Городоцький РБК, 11.03.2016р.)
Виставка робіт, з бісера, присвячених урочистому відкриттю обласного фестивалю народного мистецтва, приуроченого 25-й річниці Незалежності України (Городоцький РБК, 11.03.2016р.)
Гуменюк Станіслав Тадеушович народився 1939 року в с. Кузьмин Городоцького району. В 1947 р. сім’я переїхала до Городка, де й помер в травні 2013 року.
В 1953 р. після закінчення школи працював токарем, слюсарем на верстато – будівельному заводі і заочно навчався в Ладижинському технікумі механізації сільського господарства. Після військової служби проживав в Сибірі, працював шахтарем, художником. Заочно закінчив Московський університет культури. Після повернення в Городок працював художником на підприємствах міста. Є одним із засновників картинної галереї в Городку. Брав активну участь у створенні дитячої художньої школи. Учасник, лауреат і дипломат більше 50 районних, обласних, республіканських, всесоюзних та міжнародних виставок. Мав найвищу кваліфікацію художника – творчу. Влаштував сім персональних виставок.Автор проекту пам’ятника “Жертвам репресій”. Розписав Немиринську та Куманівську православні церкви, брав посильну участь в оздобленні костьолів.


Ольга Слободанюк (Мазур)
Ольга народилась 9 жовтня 1974 р. В селі Завадинці, (хутір Золотарка) Городоцького району Хмельницької області
1981-1991 р.р. навчання в Городоцькій загальноосвітній школі №4
1991-1992 р.р. навчання в Хмельницькому училищі за спеціальністю «Художник-оформлювач».
1992 р. робота у Городоцькому управлінні сільського господарства на посаді диспетчера.
1999-2002 р.р. навчання в Борщівському агротехнічному коледжі, за спеціальністю «Товарознавство і комерційна діяльність»
2006-2011 р.р. спеціаліст з інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
2010 р. творча діяльність у сфері декоративно-прикладного мистецтва
2011 р. вперше прийняла участь у виставці, присвяченій творчому звіту аматорів народного мистецтва району. Участь в етно-фестивалі смт. Сатанів та в обласній виставці «Агро-Поділля 2011»
2012 р. перша персональна виставка творчих робіт в Городоцькому краєзнавчому музеї. Участь в обласних виставках до Дня Незалежності України та «Агро-Поділля 2012». Друга персональна виставка в Хмельницькому обласному науково-методичному центрi культури i мистецтва.
2013 р. третя персональна виставка у виставковій залі м. Камʼянець Подільський та у бібліотеці ім.Островського м.Хмельницький
Свою трудову діяльність у сфері мистецтва розпочала у 2010 році
Вперше прийняла участь у виставці, присвяченій творчому звіту аматорів народного мистецтва району у 2011 році. Далі перша персональна виставка творчих робіт в Городоцькому краєзнавчому музеї. Участь в обласних виставках, місті Хмельницькому та у місті Камʼянець - Подільський.
Її роботи відносяться до декоративно-прикладного мистецва, створюються виключно із природніх матеріалів: різного насіння, круп, горіхів а також спецій якщо потрібно додати більш яскравого кольору.
Художник Петро Броніславович
Войталюк
Войталюк Петро Броніславович, народився 31
січня 1956 р. в м. Городку, Хмельницької області. Після закінчення Корчунецької
школи-інтернату поїхав в Ленінград, де навчався в студії образотворчих мистецтв
та працював в реставраційних майстернях. В
липні 1976 р. отримавши спеціальність художник-оформлювач був направлений на
роботу в Городоцьку художньо-оформлювальну майстерню, де працював майже 5
років, поєднуючи роботу з навчанням у Московському університеті мистецтв.
З 1981 р. по 2003 р. – старший художник Городоцького цукрового заводу. В даний час
пенсіонер. Займається сакральним мистецтвом та геральдикою.
З 1982 року експерт - кінолог мисливського собаківництва, почесний
член УТМР, автор книг «Норні мисливські собаки», «V Регіональна
виставка мисливських собак», «Мисливські собаки України». 7 грудня 2011 р.
нагороджений нагрудною відзнакою «За заслуги перед Городоччиною». Депутат
Городоцької районної Ради. Автор герба Городоцького району, смт. Сатанів та 6
інших населених пунктів і громадських організацій.
У доробку митця — кілька сотень картин, близько двохсот ікон. Півдесятка українських храмів (і католицьких, і православних) прикрашають образи городоцького художника. Є його картини у приватних колекціях України, Росії, країн Прибалтики.
Купували роботи Петра Броніславовича народний депутат Давид Жванія та екс-президент України Віктор Ющенко. До того, Петро Броніславович — автор герба та прапора Городоцького району. Мистецтво займає головне місце у його житті.
Перший образ він написав у тринадцять років. Це був подарунок мамі – ікона «Божої Матері – неустанної допомоги».
Ікони Петра Войталюка “чинять” дива. Насправді є кілька випадків, коли після молитв, складених перед образами, які створив Петро Войталюк, жінки зцілювалися від безпліддя.
Гарні роботи в вашому блозі. Якими фарбами працюють митці? Я працю французськими sennelier.com.ua/ua/farbi.html такий бренд яким писали імпресіоністи. Дякую вам
ВідповістиВидалити