четвер, 21 травня 2020 р.

Барвиста мова вишиванки


Я вишию сорочку кольорову
Й по білім світі гордо в ній піду.
У ній зустріну пору світанкову
І щастя світле я у ній знайду.


пʼятниця, 15 травня 2020 р.

З родинного вогнища починається тепло

 Головний зміст і мета сімейного життя - виховання дітей.
Головна  школа виховання дітей - це взаємини чоловіка і дружини, батька і матері. 
   В. Сухомлинський
четвер, 14 травня 2020 р.

Європейський Союз. Дізнайся! Слухай! Читай! Дякуючи Представництву Європейського Союзу в Україні   в  # Городоцькій центральній бібліотеці облаштовано інформаційний куточок  #EUBOOKSHEUE «Європейський Союз. Дізнайся! Слухай! Читай!».

неділя, 10 травня 2020 р.

Мати , як сонце для мене одна.


У другу неділю травня, починаючи з 2000 року, в Україні традиційно відзначають День матері. День, коли найкращі, найтепліші слова вдячності, любові та поваги ми адресуємо матері, якій завдячуємо життям, до кого звертаємося в години радості чи смутку, чиє ім’я уславлено художниками , письменниками та поетами. Пропонуємо вашій увазі  вірш  поетеси Людмили Лошневської – Ковбан  «Мати» .


пʼятниця, 8 травня 2020 р.

У війни не жіноче обличчя.

Минає 75 років відтоді, як закінчилася найкривавіша в історії людства війна. Ще раз переглянемо сторінку історії, яка і через роки пломеніє кров’ю. Спробуємо душею доторкнутися до великого подвигу нашого народу.

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя. Кожен із нас поділяє думку, втілену в словах: «Ніхто не забутий, ніщо не забуто». В пам’ять про героїв – визволителів місцева поетеса Людмила Ковбан – Лошневська читає власний вірш.