Навчалися основним принципам безпеки в Хабі цифрової освіти Городоцької ЦПБ під час тренінгу «Базові знання з кібергігієни» на платформі «Дія. Цифрова освіта».
Навчалися основним принципам безпеки в Хабі цифрової освіти Городоцької ЦПБ під час тренінгу «Базові знання з кібергігієни» на платформі «Дія. Цифрова освіта».
У
захоплюючій віртуальній подорожі «Європейськими країнами» побували учні 3-А класу початкової школи,
організованої Городоцькою дитячою
бібліотекою з нагоди заснування Євросоюзу, який відзначається 1 листопада. Супроводжували
їх у подорожі вчителька Водяна О. А.,
бібліотекар Панкевич Н.П. та інспектор відділу
СОБ Ірина Чорна. Під час заходу діти переглянули навчальні
відео «Дітям про Євросоюз» та «Казкова Європа», які допомогли їм краще
зрозуміти культуру, історію та символіку європейських країн, а вікторина «Що я
знаю про Європу?» дала можливість
перевірити, що саме вони запам’ятали та дізналися нового.
Щиро вдячні доктору історичних наук,
професору Віктору Степановичу Прокопчуку за чудовий внесок у поповнення фондів
Городоцької центральної бібліотеки. Краєзнавчі книги, подаровані бібліотеці,
відкривають читачам безцінні сторінки історії рідного краю, краще пізнати
минуле та зберегти духовну спадщину для наступних поколінь.
28 жовтня Городоцька ЦПБ взяла участь у Zoom-конференції «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього», присвяченій Дню вигнання нацистських окупантів із України.
Дуже важко відпускати на небо близьких серцю людей. Дуже важко змиритися з втратою найдорожчих. Ще важче навчитися жити без них... 26 жовтня минає друга річниця від дня загибелі Романа Водяного. Назавжди залишиться він в наших серцях добрим, усміхненим, чесним, порядним, патріотом України. Щира вдячність, безмежна шана та вічна пам’ять тобі, Романе! Спочивай з миром! Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна слава Герою!
День української писемності та мови – це свято, яке щорічно відзначають, щоб вшанувати та підтримати українську мову, підкреслити її значення для національної ідентичності, культури та єдності українського народу. У 2024 році ми відзначаємо його 27 жовтня. Цей день має глибоке культурне значення: він заохочує громадян вивчати і використовувати рідну мову, підтримує розвиток літератури та писемності, а також нагадує про важливість грамотності для кожного. З цієї нагоди Городоцька центральна бібліотека підготувала для Вас книжкову виставку «Золотого слова пектораль». Запрошуємо до читання.
25 листопада у Городоцькому краєзнавчому музеї G-museum відбулася І Всеукраїнська науково- практична конференція "Історія міст і сіл Хмельниччини". Захід ініційовано Хмельницькою обласною організацією, Національною спілкою краєзнавців України , підтриманий Центром дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при Кам'янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка , Хмельницькою обласною радою, Городоцькою міською ТГ, та іншими. Співорганізатором конференції є Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека, фахівцями якої спільно із Городоцькою центральною бібліотекою підготовлена розгорнута книжково -ілюстративна виставка.
Боротьба за право на самовизначення України, захист територій та збереження національної ідентичності тривала в різні історичні епохи. Городоцька центральна бібліотека підготувала для Вас книжкову виставку-вшанування пам’яті Героїв «Незламні! Нескорені! Непереможні!»,
День художника в Україні відзначають щороку у другу неділю жовтня. Це є особливим моментом для вшанування майстрів пензля, які своєю працею наповнюють світ яскравими фарбами. У відео «Кольори рідного краю:шедеври місцевих майстрів» представлені талановиті митці, кожен з яких вміло володіє своїм унікальним стилем.
Михайло
Драй-Хмара — видатний український поет, літературознавець і перекладач, чия
творчість залишила глибокий слід в українській літературі. 10 жовтня ми
відзначаємо 135-річчя з дня його народження. Творчість письменника
довгий час була під забороною, але зараз Драй-Хмара визнаний одним із класиків
української літератури. Його внесок у розвиток української культури і пам'ять
про нього є важливими для збереження національної спадщини. Городоцька
центральна бібліотека пропонує вашій увазі літературну візитку «Ще одна
втрачена доля»
9 жовтня 2024 року виповнюється річниця з дня загибелі воїна-захисника України Дмитра Кодісова. Це річниця гіркої розлуки, жалю та світлої пам’яті. Словами важко загоїти у серці рідних болючу рану втрати. Смерть рідної людини – велике випробування. Ми низько схиляємо голови перед родиною нашого воїна. Нехай його жертва та відданість навічно залишаться у наших серцях.Вічний спочинок та світла пам’ять Герою – Дмитру Кодісову!
Дуже важко відпускати на небо близьких серцю людей.. Дуже важко змиритися з втратою найдорожчих… Ще важче змиритися жити без них. 9 жовтня 2024 року минає річниця від дня загибелі в боях за Україну Віталія Костюка. Назавжди він залишиться у наших серцях таким, як він був:доброзичливим,завжли усміхненим, чесним,відповідальним і дуже працьовитим, патріотом України. Щира, безмежна вдячність і низький уклін Вам, мамо Героя, за Сина! Розуміємо, що жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує невимовний біль в серці, ні через рік, ні через десятки років. Нехай добрий спомин про Віталія назавжди залишиться у нашій пам’яті! Вічна пам’ять та слава Тобі, наш дорогий Герою!
Сьогодні, 4 жовтня 2024 року, минає друга річниця світлої пам’яті з дня загибелі Героя-Захисника, нашого земляка Олександра Сельського. Але біль не вщухає. Обірвалося життя надзвичайної і світлої людини, воїна, який завжди був готовий пожертвувати собою. Щирий та життєрадісний, наполегливий та працьовитий - саме таким згадують всі, хто його знав.Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться у наших серцях. Спочивай з миром! Герої не вмирають! Вони назавжди в нашій пам’яті! Низький уклін близьким та рідним воїна.
Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна. Серце крається від жалю за всіх загиблих у цій кривавій війні.З жовтня 2024 року минає друга річниця загибелі мужнього Захисника України – Павла Даця, який ціною власного життя здійснив подвиг справжнього чоловіка, віддав своє життя за наше світле майбутнє.Навіки вічно його ім’я буде вписане в історію нашого краю, як воїна-Героя.Нехай душа Павла Даця знайде спокій у вічності.Низький уклін близьким та рідним воїна! https://www.facebook.com/crbgorodok/videos/1390068838618140
30 вересня Городоцька Центральна публічна бібліотека відсвяткувала свій 90 – річний ювілей. 90 років – це не просто дата, це ціла історія. Свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань.