15 унікальних ресурсів для книголюбів


Якщо не уявляєш життя без літератури, а в рюкзаку завжди лежить електронна чи паперова книга – зверни увагу цю на добірку! Онлайн-бібліотеки, соціальні мережі для книголюбів, рекомендації: Інтернет може не тільки полегшити твій літературний досвід, але й зробити його набагато цікавішим.

Україномовні ресурси

LITCENTR

Cайт громадської організації «Український Літературний Центр», що займається просуванням літератури як в Україні, так і за її межами. Якщо пишеш вірші – є шанс, що твою добірку опублікують.
Серед цікавинок:
  • Рубрика «Анонси», де зібрані події на літературну тематику в різних містах України та світу.
  • Онлайн-часопис перекладної поезії Umbrella. Це – майданчик, де можна познайомитися з зарубіжною поезією, перекладеною українською мовою. До речі, якщо захоплюєшся перекладом, результати твоєї роботи можуть оприлюднити!
  • Літературна мапа України. Масштабний онлайн-каталог українських організацій, спілок, установ, що займаються літературними проектами. Серед розділів – організації, локації та ЗМІ. Якщо хочеш побачити свій проект на мапі, подавай заявку.

Чтиво

Вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури. На сайті є спеціальна тека авторів з корисною категорією творів зі шкільної програми (якщо добре пошукати, можна натрапити й на підручник з біології). Ти можеш власноруч додавати книги до бібліотеки – для цього потрібно зареєструватися, завантажити твір і дочекатися, доки він пройде модерацію.

Javalibre

Колекція україномовної літератури. Сайт дещо схожий на попередній, адже його також формують читачі – ти маєш змогу додавати нові книги в спеціальному кабінеті. Також Javalibre пропонує зручну функцію онлайн-конвертера: можна змінювати формат тексту на jar, epub, fb2 чи doc.

Немає коментарів:

Дописати коментар